Daria Song – Nápadité ilustrace Omalovánky

Poprvé, když jsem viděla jednu z omalovánek Darii Song, naprosto jsem se zamilovala do jejího stylu kreslení. Jsou to prostě úžasné omalovánky pro dospělé.

Daria Song je umělkyně ze Soulu (Korea). Vyhrála Kyung Hyang Arts Contest, získala umělecký titul. Pořádala výstavy v galeriích a muzeích v Koreji, Singapuru, Turecku a Hong Kongu.

V dětství žila pět let v San Franciscu, poté se odstěhovala do Koreje. Pocit úžasu a tajemství, které zažila při stěhování na daleké místo ji inspirovalo při tvorbě prvotiny Zahrada času.

Zahrada času

Byla jsem tak nadšená, když jsem obdržela první knihu od Darii Song – Zahrada času. Je to úžasná a krásná kniha. Pokud se vám líbí styl ilustrací od Johanny Basford, myslím, že budete omalovánkami unešeni stejně jako já.

Obalka_The Time Garden_SK_01.indd

Vánoční kniha Darii Song Dárek, nebo Noční plavba

 

il_570xN.884019236_oqxh

Třetí kniha je známá jako Dárek nebo Všechny dary světa. Anglická verze je Noční plavba. Mně se nejvíce líbí název Všechny dary světa, ale to je jen můj názor. Daria sdílela nějaké obrázky z této knihy a já se nemohu dočkat, až budou dostupné a já si jednu z nich koupím.

Mourovatá kočka, kterou vidíte na obrázku, vás bude provázet celou knihou. Milovníci koček se tedy mají na co těšit. Darii vánoční kniha vypráví o malé holčičce a jejím nočním dobrodružství, kdy její oblíbený vláček ožije a ona mu pomáhá rozdělit dárky z celého světa.

Noční plavba je ilustrovaný příběh malé holčičky, která je o svých narozeninách přesvědčena svým vláčkem, který ožil, aby mu pomohla rozdělit všechny dárky na Zemi. Vydejte se na nové dobrodružství s papírovými jeřáby, vozíky, horkovzdušným balonem a nebem plným hvězd.

Tato úžasná kniha bohužel ještě není v prodeji. V obou knihách od Darii cestujete do jejího dětství a fantazie, kterou  měla a stále má opravdu velkou.

V první knize Zahrada času je zrzavá holčička, která se dostane z kukaček a prozkoumává svět. Moje rada zní: nevybarvujte tradičními barvami. Naopak nechte se unést fantazií.

Komnata času

Tento příběh je o stejné zrzavé holčičce, která se tentokrát vydá na cestu nočním světem. Když kukačky odbíjí půlnoc, vyleze z hodin. Všechno se jí zdá tak tajemné a úžasné. Od záclon až po lustr.

Time Chamber - Obalka_SK_01.indd

Nápadité kresby plné detailů musí čtenáři milovat. Komnata času prezentuje svět jako úplně nový. A připravený na vybarvování.

Oslnivě krásné omalovánky pro všechny věkové kategorie vás odnesou pryč do světa vytvořeného perem a tuží. Potom prozkoumáte kouzelný svět za kuličkami. Objevujte ozubená kola uvnitř hodin, střechy, hvězdnou oblohu, obří létající sovy a další překvapení, které se těší na to, až je vybarvíte.

Vlastnosti:

  • Korejská umělkyně Daria Song bere čtenáře na cestu do kouzelné noci očima zrzavé holčičky…
  • Všechny knihy od Darii mají silný papír, který nepropíjí. Speciální zlatá fólie zdobí obálku a hřbet knihy. Ideální dárek pro dospělé i větší děti.

Vánoční omalovánka Dárek
Daria vytvořila tento rok úžasnou vánoční knihu, ale je dostupná jen v Korei, Vietnamu a Filipínách. Pokud Dariu sledujete na sociálních sítích, jsem si jistá, že jste viděli hodně obrázků z této knížky. Je  fantastická a úžasná a má v sobě ducha vánoc.

Doufám, že příští vánoce bude dostupná!

Toto je  obrázek, který vymalovala Daria pomocí Staedtler pastelek a fix.

daria-song-the-gift
Který obrázek od Darii je váš nejoblíbenější?

Úspěšné vymalovávání!

Share

Copyright © 2018. Běží na WordPress & šablona Romangie .